Author: 零***零
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質料很好、價格便宜!
顏色: 黑色
Price: HK$152.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb25071998374988337 |
Author: 零***零
Date:
Review: 質料很好、價格便宜!
顏色: 黑色
Author: d***t
Date:
Review: 實品質感非常好!尺寸正常
顏色: 黑色
Author: s***1
Date:
Review: 🈶順…可以拍海倫仙度絲廣告
顏色: 黑色
Author: d***1
Date:
Review: 戴上蠻自然的,髮量也不算少
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.